Majlis Anugerah Kecemerlangan Akademik 2021

Nama Aktiviti

Majlis Anugerah Kecemerlangan Akademik 2021

Peringkat

Sekolah

Tarikh            

14 September 2022 (Rabu)

Tempat aktiviti

Auditorium, Sekolah Tinggi Kota Kinabalu

Masa

7.00 pagi – 9.30 pagi

Anjuran   

Unit Kurikulum

Bilangan penerima anugerah

SPM 2021 – 36 orang

STPM 2021 – 18 orang

Aturcara

7:00 pagi

Pelajar dan guru mengambil tempat di auditorium

7:30 pagi

Ketibaan Para Jemputan

7:40 pagi

Ketibaan Tetamu Kehormat

7:45 pagi

Nyanyian Lagu Negaraku & Sabah Tanah Airku

7:50 pagi

Ucapan Alu-aluan oleh Pengetua, Cik Lily Wong Bitt Lee

8:00 pagi

Ucapan Perasmian oleh Pengerusi Lembaga Pengelola Sekolah,

En. Lim Kiat Kong

8:20 pagi

Penyampaian Hadiah dan Sijil

9:30 pagi

Nyanyian Lagu Sekolah

Bersurai

 

SENARAI PENERIMA HADIAH KECEMERLANGAN SPM TAHUN 2021

Bil

Nama

Kelas

Bil A

Bil B

Bil C

Jum subjek

1

ARLEEN APRIL CHONG

5A

10

0

0

10

2

CHRISLYN JULES

5A

10

0

0

10

3

JOEY JENNIVY LIN YIK HUI

5B

10

0

0

10

4

KIEREN TAN SHAN YEE

5B

10

0

0

10

5

KOH YE SHYN

5B

10

0

0

10

6

LAINEY LEE YEONG XIN

5B

10

0

0

10

7

CHIN JIN LE

5C

10

0

0

10

8

ELDRICH LO ZEN TING

5C

10

0

0

10

9

VOO WAN NI

5C

10

0

0

10

10

WONG EN YING

5D

10

0

0

10

11

ANYA VALERIE HANSEL JINTOL MOGUNTING

5C

9

0

0

9

12

NOOR FARHANA LAI

5D

9

0

0

9

13

NUR YUSRA BINTI YUNUS

5D

9

0

0

9

14

JAYNIEVY TRACY JAMES

5A

9

1

0

10

15

YAP XING HONG

5B

9

1

0

10

16

CHONG KEE YIN

5C

9

1

0

10

17

CHONG WEN KAI

5C

9

1

0

10

18

KELVIN LIEW CHUN KET

5C

9

1

0

10

19

RACHEL CHONG YEE

5C

9

1

0

10

20

AMANDA LAI SIEW TZE

5D

9

1

0

10

21

LIM YI QING

5B

9

1

0

10

22

CHLOE NEE KHER LI

5C

9

1

0

10

23

DAPHNE ELEANOR FLEMMING ZULU

5C

8

0

0

8

24

NUR IRIANNA ERLLIA LEONG

5D

8

0

0

8

25

ARDENIE ARYANA BINTI AZMAN

5A

8

2

0

10

26

JASON GUBEEN SAPIKIT

5A

8

2

0

10

27

NUREEN FARSHA BINTI ROZI

5A

8

2

0

10

28

BEH ZHE CHAO

5B

8

2

0

10

29

THONG LI JIA

5B

8

2

0

10

30

THORMAN WONG XU HAO

5B

8

2

0

10

31

CARMEN LIM JIA YI

5C

8

2

0

10

32

CHONG JIA SHENG

5D

8

2

0

10

33

ROSANNA KU JIA WEI

5D

8

2

0

10

34

BRENDON LEE JIAN HAO

5B

8

1

0

9

35

JANIE KRISTIN AARON

5C

8

1

0

9

36

YAP FENG YUAN CASSEY

5D

9

1

0

10

 

SENARAI PENERIMA HADIAH KECEMERLANGAN STPM 2021

Bil

Nama

Kelas

Bil A

Bil B

Jum subjek

Bil A

Bil A-

Bil B+

Bil B

Bil B-

1

NICOLE ANG JIA SHIUAN

6A1

4

 

 

 

 

4

2

KOK KAI CHEE

6A2

4

 

 

 

 

4

3

NIGEL FUNG JIA JIE

6A2

4

 

 

 

 

4

4

CHONG SHIN SHIEN

6A1

3

1

 

 

 

4

5

SUSAN SAKINAH CHONG

6A1

3

1

 

 

 

4

6

TING SING AI

6A1

3

1

 

 

 

4

7

YOON MEI WEN

6A1

3

1

 

 

 

4

8

JUNE YONG MEI LI

6A2

3

1

 

 

 

4

9

MOHAMMAD AZZRUL BIN ASGARI

6A2

3

1

 

 

 

4

10

WAN CHI CHING

6A1

2

2

 

 

 

4

11

MUHAMMAD ZULAKMAL BIN

MOHD ZULKEFLI

6A2

3

 

1

 

 

4

12

NURATIFA SOLEHAH BINTI  NARSANI

6A2

3

 

1

 

 

4

13

TANIA TAN LAM SIN

6A1

3

 

 

 

1

4

14

AVERYL LIEW PEI TUNG

6AS

2

1

1

 

 

4

15

BELLE PANG HSUAN YU

6AS

2

1

1

 

 

4

16

STEPHANIE LO JIA QI

6A1

2

1

1

 

 

4

17

ALAN CHIA YI XUAN

6A1

1

2

1

 

 

4

18

AMBER PANG HSUAN YUEH

6AS

1

2

 

1

 

4

 

JAWATANKUASA MAJLIS ANUGERAH KECEMERLANGAN SEKOLAH 2021

( PEPERIKSAAN AWAM SPM&STPM 2021)

Jawatan

Nama Guru

Pengerusi

Cik Lily Wong Bitt Lee

Timbalan Pengerusi

Cik Prisca George

Pn. Neoh Lay Goh

Cik Chong Oi Yun

En. Joakim Samin

Setiausaha/

Penolong

Pn. Yap Li Ying

Cik Shela Voo

Bendahari/

Penolong

Cik Hee Pit Kuan

Pn. Kathy Voo

Pengacara Majlis

 

Pn. Nurhajati Bt Patunrengi

Pn. Leong Jia Wei

Penyambut Tetamu

Cik Lily Wong Bitt Lee

Cik Prisca George

Pn. Neoh Lay Goh

Cik Chong Oi Yun

En. Joakim Samin

Pn. Yong Shu Lan

Pn. Somphon Sararaks

Floor Manager

En. Peter Wong Yung Ming

AJK Jemputan

Pn. Viola Gane Ryman(K)

Pn. Seow Fui Kian

AJK Semakan Data/pendaftaran penerima.

Pn. Florence Ku (K)

Dr Chong Oi Chin

Cik Ainnul Athirah Bt Ruslan.

AJK Tayangan Multimedia

Cik Noor Desiro Bt Saidin(K)

Cik Nik Norul Azani Bt Abdul Rahman

AJK Backdrop dan Pentas

Pn Siti Nur Solehah Bt Saliman (K)

AJK Publisiti

Cik Fung Mui Mee(K)

Pn Joan James

Pn Aslinah Bt [email protected]

AJK Buku Aturcara

Cik Florence Ng(K)

Pn Kong Lang Sieng

AJK Hadiah & Sijil

Pn. Arelya Samidah(K)

Cik Trini Phillips

Pn. Chiew Sui Fung

AJK Melabel Tempat Duduk

Pn. Teo Shir Ming(K)

Pn. Fadzilah Mohd Nor

 

Ucapan Alu-aluan oleh wakil Pengetua, Puan Neoh Lay Goh

Ucapan Perasmian oleh Pengerusi Lembaga Pengelola Sekolah, Encik Lim Kiat Kong

Penyampaian hadiah dan sijil kepada pelajar cemerlang SPM 2021

Penyampaian hadiah dan sijil kepada pelajar cemerlang STPM 2021

Sesi penggambaran semua tetamu kehormat, ibu bapa, guru dan pelajar cemerlang SPM dan STPM 2021